Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português Català Maltin

Deutsch Nederlands Lëtzebuergesch Gaeilge Scottish Dansk Svenska Norsk Íslensku Suomalainen Eestlane Latvietis Lietuvis

Pусский Беларус українська Polski Česky Slovenský Magyar Română Slovenščina Hrvatski Bosanski Српски Shqiptar български македонски Ελληνικά ქართული Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어Tongkatali.org miluje kulturní rozmanitost


Svět nemusí být všude stejný. Tongkatali.org miluje kulturní rozmanitost, jazykovou rozmanitost a politickou rozmanitost.

Rozmanitost je volba a volba je svoboda. Použijte svůj vlastní jazyk. Váš vlastní jazyk vám dává vaši identitu. Se silnou identitou jste nezávislí a svobodní.

Jazyky mají vlastní dynamiku. Lidé vyjadřují své myšlenky ve větách jazyka. Struktura a slovní zásoba jazyka je již kostrou nápadů.

Některé nápady lze snadno vyjádřit, ale je obtížné je vyjádřit v jiném jazyce. Je obtížné být ateistou, pokud je váš jazyk arabský. A svatý římský císař Charles V poznamenal, že mluví se svým koněm španělsky k Bohu, francouzsky k mužům, italsky k ženám a německy.

Každý jazyk je plný vlastních vestavěných hodnocení. Můžete jim říkat předsudky. Ale toto slovo je příliš negativní. Lepší řečeno: vložené ocenění. Přinutí se k reproduktoru. A vaše vlastní identita vždy svítí jasně.

Praktické výhody pro vaši nezávislost a svobodu. Důvod: Národní bezpečnostní úřad, který je nejlepší na světě. Pokud musí přeložit nejprve z katalánštiny nebo Hausy, pak spoofy nemohou být tak významné jako u anglických konverzací.
PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20