Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português Català Maltin

Deutsch Nederlands Lëtzebuergesch Gaeilge Scottish Dansk Svenska Norsk Íslensku Suomalainen Eestlane Latvietis Lietuvis

Pусский Беларус українська Polski Česky Slovenský Magyar Română Slovenščina Hrvatski Bosanski Српски Shqiptar български македонски Ελληνικά ქართული Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어


Napište na tongkatali.org v jakémkoli jazyce


Napište nám. V jakémkoli jazyce. Včetně češtiny.

Čeština není náš vlastní jazyk. Ale můžeme přeložit.

Můžete nám to usnadnit. Napište krátké věty. Odpovíme krátkými větami. Můžete psát ve vašem vlastním jazyce nebo v angličtině.

Do každé země na Zemi posíláme cizí jazyk a jiné bylinky. Máme více než 25 let zkušeností. Poslali jsme také do Afghánistánu, Iráku a Sýrie. Vždy zaručujeme doručení každého balíčku. Vždy existuje cesta. Pokud si objednáte naše produkty, můžete platit přes PayPal nebo můžete provést převod peněz.

Než dostaneme peníze od PayPal, odečtou vysoké poplatky. A někdy musíme na peníze čekat měsíc.

Pokud používáte službu poukazování peněz, jako je WorldRemit nebo MoneyGram, dostáváme vaši platbu bez odpočtů a bez čekání. Naše cena za platbu peněžním převodem je proto o 30 procent levnější. Doporučujeme: WorldRemit.com a MoneyGram.com. Můžete také použít WesternUnion.com

V Evropě, Severní Americe, Austrálii je MoneyGram.com nejlevnější. Ale ve všech ostatních zemích je WorldRemit.com nejlevnější.

Pokud máte kreditní kartu, můžete ji použít na stránkách WorldRemit.com, MoneyGram.com, WesternUnion.com. Můžete posílat peníze z počítače.

Pokud nemáte kreditní kartu, není to žádný problém. Můžete přejít na agenta WorldRemit.com, MoneyGram.com nebo WesternUnion.com. V mnoha zemích jsou banky agenty WorldRemit.com, MoneyGram.com a WesternUnion.com.

Pokud si chcete objednat naše produkty a platit převodem peněz, napište nám. Poté vám dáme jméno příjemce a adresu příjemce.
PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20