Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português Català Maltin

Deutsch Nederlands Lëtzebuergesch Gaeilge Scottish Dansk Svenska Norsk Íslensku Suomalainen Eestlane Latvietis Lietuvis

Pусский Беларус українська Polski Česky Slovenský Magyar Română Slovenščina Hrvatski Bosanski Српски Shqiptar български македонски Ελληνικά ქართული Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어Sisu / Eesti KeelTongkatali.org Kliirensi müük Amazonis


Tongkatali.org pole ainult kaubandusettevõte. Tongkatali.org on elustiil ja filosoofia. Neile, kes mõtlevad esoteeriliselt, on Tongkatali.org isegi religioon. Inimese hingeseisund sõltub seksuaalvahekorra kvaliteedist, mida inimene kogeb.

Tongkatali.org pole ainult kaubandusettevõte. Kuid Tongkatali.org on ka kaubandusettevõte. Müüme võlumaitsetaimi seksuaaltervise jaoks. Ja kaubandusettevõttena ei saa me Amazonist mööda vaadata.

Paljud meie tooted on saadaval veebisaitidel Amazon.com, Amazon.ca ja Amazon.com.au. Meil on isegi spetsiaalse väljaande tooteid, mida reklaamitakse ainult Amazonis. Ja aeg-ajalt on meil Amazonis madalamad hinnad kui saidil Tongkatali.org. Me selgitame seda hiljem. Kuid praegu proovige otsida meie tooteid nii Amazonist kui ka Tongkatali.org-st. Meie toodete leidmiseks Amazonist otsige meie brändi nime: Tongkatali.org

Meie tooteid saate osta Amazonist või otse meilt. Saadame kogu maailmas Taisse või Indoneesiasse.

Amazonil on kaks tarnevõimalust: 1. Amazoni edastatud tellimused. 2. Edasimüüja edastatud tellimused.

Kui tooteid tarnitakse Amazonist, ladustatakse neid USA ja teiste arenenud riikide tohututes Amazoni poodides ning jõuavad klientideni kiiresti. Toote kohaletoimetamine võib mõnes piirkonnas toimuda isegi samal päeval.

See on mõnedele arenenud riikide klientidele väga mugav. Kuid seal on puudus.

Tongkatali.org on ülemaailmne kaubamärk. Meil on kliente paljudes riikides, isegi Afganistanis. Edastamine Amazoni kaudu on võimalik ainult USA-s, Kanadas ja Austraalias. Kõigi teiste riikide puhul on ainus teostatav võimalus edasimüüja.

Sellegipoolest julgustame teiste riikide potentsiaalseid kliente otsima meie tooteid Amazonist. Ka teiste riikide potentsiaalsed kliendid saavad meie tooteid osta Amazonist. Iga meie Amazonis asuva toote kohta märgitakse, kas see tarnitakse rahvusvaheliselt või ainult kohapeal. Mõne meie toote hinnad võivad olla Amazonis madalamad kui saidil Tongkatali.org. Saadame mis tahes maailma riiki, sõltumata sellest, kas klient on ostnud Amazonist või otse meilt.

Miks on meil Amazonil mõnikord madalamad hinnad? See on seotud sellega, kuidas Amazon hindab tooteid oma veebikataloogis. Erinevalt Googleist teab Amazon oma veebikataloogi kaudu täpselt, milliseid tooteid müüakse. Ja peale tasuliste reklaamide paigutab Amazon tooted pärast müügiedu. Amazon ei loetle tooteid vastavalt toodete kvaliteedile, kuna Amazon ei oska seda hinnata. See on meile halb, kuid peame sellega elama.

Mis on meie strateegia Amazonile? Aeg-ajalt peame Amazonis soodusmüüke tegema, lihtsalt selleks, et olla kindel, et toode on õigesti loendis. Kui see saavutatakse, normaliseeruvad hinnad, hoides mõnda aega Amazoni positsioone.

Kui me hakkasime Amazonis müüma, ei olnud meil head arusaamist, kuidas Amazon töötab.

Algselt olime saatnud palju tooteid Amazonile üleandmiseks. Need tooted olid Amazoni tasude arvestamiseks pisut kallimad kui saidil Tongkatali.org. Kui müüki oli, kasutas enamik inimesi veebisaidil Tongkatali.org odavamaid hindu. Kuid kui Amazon ise ei teinud kõrge positsiooni säilitamiseks piisavalt müüki, langesid meie positsioonid. Ja madalamate auastmete korral jätkas müük langust.

Kuna meil on Amazonis väärtuslikku laoseisu, ei saa me pakkumisi lihtsalt tühistada. Toodetele, mis ei ole enam heades kohtades, on meil seetõttu soodne müük madalate hindadega.

See väljamüük kehtib allpool loetletud toodete kohta. Müük jätkub seni, kuni varud kestavad. On ebatõenäoline, et kasutame tulevikus Amazoni kohaletoimetamist. Jätkame Amazoni levitamiskanalina hoidmist, kuid kohaletoimetamine toimub meie kaudu. Saadame tooteid ainult Taist.

Meil on järgmiste toodete kliimüük:

https://www.amazon.com/dp/B07VSGX41N

https://www.amazon.com/dp/B07MQJBPMJ

https://www.amazon.com/dp/B07KTTTQF1

https://www.amazon.com/dp/B07KN3R5J2

https://www.amazon.com/dp/B07M7SJWHW

https://www.amazon.com/dp/B07KTTRMCT
PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20