Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português Català Maltin

Deutsch Nederlands Lëtzebuergesch Gaeilge Scottish Dansk Svenska Norsk Íslensku Suomalainen Eestlane Latvietis Lietuvis

Pусский Беларус українська Polski Česky Slovenský Magyar Română Slovenščina Hrvatski Bosanski Српски Shqiptar български македонски Ελληνικά ქართული Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어Turinys / Lietuvių kalbaTongkatali.org Tarpininkavimo išpardavimas „Amazon“


Tongkatali.org nėra tik prekybos įmonė. Tongkatali.org yra gyvenimo būdas ir filosofija. Turtiškai mąstantiems žmonėms Tongkatali.org yra net religija. Žmogaus sielos būklė priklauso nuo to, kokio lygio lytiniai santykiai patiriami.

Tongkatali.org nėra tik prekybos įmonė. Tačiau „Tongkatali.org“ taip pat yra prekybos įmonė. Mes parduodame stebuklingas žoleles seksualinei sveikatai. O mes, kaip prekybos įmonė, negalime nepaminėti „Amazon“.

Daugelį mūsų gaminių galite rasti svetainėse Amazon.com, Amazon.ca ir Amazon.com.au. Mes netgi turime „Special Edition“ produktus, kurie reklamuojami tik „Amazon“. Ir kartais „Amazon“ siūlo mažesnes kainas nei Tongkatali.org. Mes tai paaiškinsime vėliau. Tačiau kol kas pabandykite mūsų produktų ieškoti tiek „Amazon“, tiek „Tongkatali.org“. Norėdami rasti mūsų gaminius „Amazon“, ieškokite mūsų prekės pavadinimo: Tongkatali.org

Mūsų produktus galite nusipirkti „Amazon“ arba tiesiogiai iš mūsų. Siunčiame visame pasaulyje į bet kurią šalį iš Tailando ar Indonezijos.

„Amazon“ turi dvi pristatymo galimybes: 1. „Amazon“ siunčiami užsakymai. 2. Prekiautojo pateikti užsakymai.

Kai produktai yra siunčiami iš „Amazon“, jie saugomi didžiulėse „Amazon“ parduotuvėse JAV ir kitose išsivysčiusiose šalyse ir greitai pasiekia klientus. Kai kuriose vietose produktas gali būti pristatytas tą pačią dieną.

Tai labai patogu kai kuriems išsivysčiusių šalių klientams. Tačiau yra trūkumas.

Tongkatali.org yra pasaulinis prekės ženklas. Mes turime klientų daugelyje šalių, net Afganistane. Pristatyti per „Amazon“ galima tik JAV, Kanadoje ir Australijoje. Visose kitose šalyse vienintelis perspektyvus pasirinkimas yra tiekimas prekiautoju.

Nepaisant to, mes skatiname kitų šalių potencialius klientus ieškoti mūsų produktų „Amazon“. Potencialūs klientai iš kitų šalių taip pat gali nusipirkti mūsų gaminius iš „Amazon“. Kiekvienam mūsų „Amazon“ produktui bus nurodyta, ar jis yra siunčiamas tarptautiniu mastu, ar tik vietoje. Kai kurių mūsų produktų kainos „Amazon“ gali būti žemesnės nei Tongkatali.org. Siunčiame į bet kurią pasaulio šalį, nepriklausomai nuo to, ar klientas pirko iš „Amazon“, ar tiesiogiai iš mūsų.

Taigi kodėl mes kartais turime mažesnes kainas „Amazon“? Tai susiję su tuo, kaip „Amazon“ vertina produktus savo internetiniame kataloge. Skirtingai nuo „Google“, „Amazon“ tiksliai žino, kurie produktai parduodami per savo internetinį katalogą. Ir „Amazon“, išskyrus mokamus skelbimus, pateikia produktus po pardavimo sėkmės. „Amazon“ neišvardija produktų pagal produktų kokybę, nes „Amazon“ negali teisti. Mums tai blogai, bet mes su tuo turime gyventi.

Taigi, kokia yra mūsų „Amazon“ strategija? Retkarčiais turime vykdyti „Amazon“ nuolaidas, norėdami tik įsitikinti, kad produktas yra tinkamai įtrauktas į sąrašą. Kai tai bus pasiekta, kainos grįš į normalų lygį, kurį laiką išlaikydamos „Amazon“ pozicijas.

Kai pradėjome pardavinėti „Amazon“, mes nelabai supratome, kaip veikia „Amazon“.

Iš pradžių buvome išsiuntę daug produktų „Amazon“, kad juos galėtų pristatyti „Amazon“. Šie produktai buvo šiek tiek brangesni nei Tongkatali.org, kad būtų sumokėti „Amazon“ mokesčiai. Nors buvo keletas išpardavimų, dauguma žmonių pasinaudojo pigesnėmis kainomis Tongkatali.org. Bet kai pati „Amazon“ nepadarė pakankamai pardavimų, kad išlaikytų aukštą reitingą, mūsų pozicijos krito. O esant mažesnėms gretoms, pardavimai ir toliau mažėjo.

Kadangi turime „Amazon“ vertingų atsargų, negalime tiesiog atšaukti pasiūlymų. Todėl tiems produktams, kurie nebėra tinkami, siūlome išpardavimus mažomis kainomis.

Šis išpardavimas galioja toliau išvardytiems produktams. Išpardavimas tęsis tol, kol pasibaigs atsargos. Vargu ar ateityje naudosime „Amazon“ pristatymą. Mes ir toliau išlaikysime „Amazon“ kaip platinimo kanalą, tačiau su pristatymu per mus. Gaminius vežame tik iš Tailando.

Galime išparduoti šiuos produktus:

https://www.amazon.com/dp/B07VSGX41N

https://www.amazon.com/dp/B07MQJBPMJ

https://www.amazon.com/dp/B07KTTTQF1

https://www.amazon.com/dp/B07KN3R5J2

https://www.amazon.com/dp/B07M7SJWHW

https://www.amazon.com/dp/B07KTTRMCT
PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20