Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português Català Maltin

Deutsch Nederlands Lëtzebuergesch Gaeilge Scottish Dansk Svenska Norsk Íslensku Suomalainen Eestlane Latvietis Lietuvis

Pусский Беларус українська Polski Česky Slovenský Magyar Română Slovenščina Hrvatski Bosanski Српски Shqiptar български македонски Ελληνικά ქართული Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어İçerik / Türkçe


Tongkatali.org Amazon'da tasfiye satışı


Tongkatali.org sadece bir ticaret şirketi değildir. Tongkatali.org bir yaşam tarzı ve bir felsefedir. Ezoterik düşünenlere göre, Tongkatali.org bile bir dindir. Bir kişinin ruhunun durumu, kişinin yaşadığı cinsel ilişki kalitesine bağlıdır.

Tongkatali.org sadece bir ticaret şirketi değildir. Ancak Tongkatali.org aynı zamanda bir ticaret şirketidir. Cinsel sağlık için sihirli otlar satıyoruz. Ve bir ticaret şirketi olarak Amazon'u görmezden gelemeyiz.

Ürünlerimizin çoğu Amazon.com, Amazon.ca ve Amazon.com.au adreslerinde mevcuttur. Sadece Amazon'da tanıtılan Special Edition ürünlerimiz bile var. Ve bazen Amazon'da Tongkatali.org'dan daha düşük fiyatlara sahibiz. Bunu daha sonra açıklayacağız. Ancak şimdilik ürünlerimizi Amazon ve Tongkatali.org adresinde aramayı deneyin. Ürünlerimizi Amazon'da bulmak için lütfen marka ismimizi arayın: Tongkatali.org

Ürünlerimizi Amazon'dan veya doğrudan bizden satın alabilirsiniz. Tayland veya Endonezya'dan herhangi bir ülkeye dünya çapında gönderiyoruz.

Amazon'un iki teslimat seçeneği vardır: 1. Amazon tarafından gönderilen siparişler. 2. Satıcı tarafından verilen siparişler.

Ürünler Amazon'dan gönderildiğinde, ABD'deki ve diğer gelişmiş ülkelerdeki geniş Amazon mağazalarında depolanıyor ve müşterilere hızlı bir şekilde ulaşıyor. Ürün teslimi, bazı yerlerde aynı gün bile gerçekleşebilir.

Bu, gelişmiş ülkelerdeki bazı müşteriler için çok uygundur. Ancak bir dezavantaj var.

Tongkatali.org dünya çapında bir markadır. Afganistan'da bile birçok ülkede müşterilerimiz var. Amazon üzerinden teslimat yalnızca ABD, Kanada ve Avustralya için mümkündür. Diğer tüm ülkeler için geçerli olan tek seçenek satıcı tarafından teslim edilmesidir.

Bununla birlikte, diğer ülkelerdeki potansiyel müşterileri, ürünlerimizi Amazon'da aramaya teşvik ediyoruz. Diğer ülkelerdeki potansiyel müşterilerimiz de ürünlerimizi Amazon'dan satın alabilir. Amazon'daki ürünlerimizin her biri için mi uluslararası mı yoksa yalnızca yerel mi gönderildiği belirtilecektir. Bazı ürünlerimizde fiyatlar Amazon'da Tongkatali.org'da olduğundan daha düşük olabilir. Bir müşterinin Amazon'dan mı yoksa doğrudan bizden mi satın aldığına bakılmaksızın, dünyanın herhangi bir ülkesine gönderiyoruz.

Öyleyse neden Amazon'da daha düşük fiyatlar veriyoruz? Bu, Amazon'un ürünleri çevrimiçi katalogunda nasıl derecelendirdiğiyle ilgilidir. Google’ın aksine Amazon, hangi ürünlerin çevrimiçi kataloğu üzerinden satıldığını tam olarak bilir. Ayrıca, ücretli reklamlar hariç, Amazon ürünleri satış başarısından sonra yerleştirir. Amazon, yargılayamayacağı gibi ürünleri ürün kalitesine göre listelemiyor. Bu bizim için kötü, ama onunla yaşamak zorundayız.

Peki, Amazon için stratejimiz nedir? Bir ürünün doğru şekilde listelendiğinden emin olmak için zaman zaman Amazon'da indirimli satışlar yapmak zorundayız. Bu gerçekleştiğinde, bir süre Amazon pozisyonlarını tutarken fiyatlar normal seviyelere dönecektir.

Amazon'da satışa başladığımızda, Amazon'un nasıl çalıştığını iyi anlamadık.

Aslında Amazon'dan teslimat için birçok ürünü Amazon'a göndermiştik. Bu ürünler Amazon ücretlerini hesaba katmak için Tongkatali.org'dan biraz daha pahalıydı. Bazı satışlar olsa da, çoğu insan Tongkatali.org'da daha ucuz fiyatlar kullandı. Ancak Amazon'un kendisi yüksek rütbeyi korumak için yeterli satış yapmadığında, konumlarımız düştü. Düşük seviyelerde ise satışlar düşmeye devam etti.

Amazon'da değerli bir envanterimiz olduğundan teklifleri iptal edemeyiz. Artık iyi yerleştirilmemiş ürünler için bu nedenle düşük fiyatlarla indirimli satış yapıyoruz.

Bu satış aşağıda listelenen ürünler için geçerlidir. Satışlar, stoklar devam ettiği sürece devam edecektir. Amazon'un teslimatını gelecekte kullanmamız pek mümkün değil. Amazon'u bir dağıtım kanalı olarak tutmaya devam edeceğiz, ancak bizim aracılığımızla teslimatlarımızla. Ürünleri yalnızca Tayland'dan gönderiyoruz.

Aşağıdaki ürünler için satışımız var:

https://www.amazon.com/dp/B07VSGX41N

https://www.amazon.com/dp/B07MQJBPMJ

https://www.amazon.com/dp/B07KTTTQF1

https://www.amazon.com/dp/B07KN3R5J2

https://www.amazon.com/dp/B07M7SJWHW

https://www.amazon.com/dp/B07KTTRMCT
PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20