Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português Català Maltin

Deutsch Nederlands Lëtzebuergesch Gaeilge Scottish Dansk Svenska Norsk Íslensku Suomalainen Eestlane Latvietis Lietuvis

Pусский Беларус українська Polski Česky Slovenský Magyar Română Slovenščina Hrvatski Bosanski Српски Shqiptar български македонски Ελληνικά ქართული Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어İçerik / Türkçe


Hayatın amacı


Eğer dindarsanız, sizinle tartışmayacağım. Ve sen şanslısın. Hayatın amacını biliyorsun.

Yüzyıllar önce, hayat daha kolaydı. İnsanlar sadece bir dini tanıyorlardı. Kendi dinleri. Bu dinin tek gerçek olduğuna ikna olmak kolaydı.

Şimdi daha eğitimliyiz. Onların birçok din olduğunu biliyoruz. Her dinin ateşli takipçileri vardır. Hangi din doğrudur? Birçok din birbiriyle çelişir.

Muhtemelen hepsi doğrudur. Sebep: Muhtemelen tek bir gerçek yoktur. Gerçek, yalnızca insan zihninin bir yapısıdır.

Bilimin rolü nedir? Belki bilim, dünyadaki diğer görüşlerden biraz daha doğrudur.

Ancak yalnızca matematik veya fizik veya kimya gibi temel bilim daha fazla gerçek içerir. Sosyal bilimler, dinler kadar dağınıktır. Sosyal bilimler, doktor ve mühendislik kanıtı taşıyan ideolojilerdir. Alınan dersler nelerdir? Gerçek alakasız. Neyin doğru neyin doğru olmadığını bulmaya çalışmayın.

Başka bir kategoride düşünmelisin. Bu kategori: Sizin için neyin iyi, sizin için neyin kötü olduğu?

Cinselliğiniz size hayatınızdaki en iyi zamanı verir. Cinsellik, hayatınızın en büyük amacıdır.

Descartes ünlü dedi ki: cogito, ergo sum. Düşünüyorum öyleyse varım.

Tongkatali.org bu teklif hakkında bir güncelleme sunuyor:

Arzu ediyorum (cupio), öyleyse öyleyim. Güncelleme neden gerekli? Buna ihtiyaç var, çünkü düşünme çok fazla sahte doğruluk ve saçmalıkla sonuçlanır.

Arzularınız, düşündüğünüzden daha gerçek. Cinsel istekleriniz güçlü olduğunda hayatınızın amacını bilirsiniz. Arzularınız bir orgazmda gerçekleştiğinde, o zaman evrensel bir gerçeklik hissedersiniz.

Başka arzuların yoksa ve bir orgazma ulaşmak için performans gösteremiyorsan, o zaman yürüyen ölü bir insansın. Bu, belki de dine inanıyorsanız önemli değil.

Yürüyen ölü biri olmak zorunda değilsin. Cinsel isteklerinizi, cinsel işlevinizi, orgazmlarınızı yeniden kazanabilirsiniz.

Hepsini geri alabilirsin. Arzularınız, ereksiyonlar ve orgazmlar beyninizin ve kan damarlarınızın kimyasıdır.

Beyninizin ve kan damarlarınızın kimyasını şifalı bitkilerle değiştirerek arzularınızı, ereksiyonlarınızı ve orgazmlarınızı değiştirebilirsiniz.

Daha fazla cinsel arzu için, tongkat ali, butea superba ve mucuna pruriens kullanabilirsiniz.

Daha iyi ereksiyonlar için, kaempferia parviflora ile birlikte tongkat ali kullanabilirsiniz.

Bütün bu bitkilerin özleri tongkatali.org adresinden temin edilebilir. Bütün ekstrelerimiz uygun şekilde sterilize edilmiş ve mikronize edilmiştir.

Ham bitkileri asla tüketmemelisin. Salmonella veya echerria coli bakterileri tarafından istila edilebilirler. Otlar, tüketilmeden önce daima ısı ile muamele edilmelidir. Isı, mikroorganizmaları öldürür.

Bitkiler de mikronize edilmelidir. Çok ince tozlar olmalıdır, böylece bağırsak onları kolayca emebilir. Tongkatali.org, tüm bitkileri mikronize etmek için özel ekipman kullanıyor.PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20