Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português Català Maltin

Deutsch Nederlands Lëtzebuergesch Gaeilge Scottish Dansk Svenska Norsk Íslensku Suomalainen Eestlane Latvietis Lietuvis

Pусский Беларус українська Polski Česky Slovenský Magyar Română Slovenščina Hrvatski Bosanski Српски Shqiptar български македонски Ελληνικά ქართული Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어İçerik / Türkçe


Tongkatali.org alışveriş ve din


Tongkatali.org, tongkat ali ve diğer şifalı bitkileri ilişki geliştirme amacıyla satıyor. Ancak tongkatali.org bir çevrimiçi mağazadan daha fazlasıdır. Tongkatali.org bir felsefedir. Tongkatali.org ayrıca politik bir gündemdir. Tongkatali.org bile bir dindir.

İyi ilişkiler cennetin anahtarıdır. İki çeşit cennet var. Ölmeden önce, ölmeden sonra. İyi ilişkiler her ikisinin de anahtarıdır.

İyi ilişkiler hayatında yaşadığın en güzel duygudur. Fakat iyi ilişkiler sadece bir duygu değildir.

İlişkiler, yaşamdaki ilahi ilkedir.

Sade bir mantıkla hayatınız değersizdir. Sadece birkaç yıl yaşıyorsun ve sonra sonsuza dek ölüyorsun. Sade bir mantıkla, hayatta ne yaparsan yap, kalıcı bir etkisi olmaz. Sade bir mantıkla intihar etmek en iyisi olabilir. Bir şey olursa, bu acı çekmekten kaçınır.

Dinler önemlidir, çünkü size hayatınızın anlamı olduğu hissini verebilirler. Ancak çoğu eski din yetersizdir. Eski dinlerin birçok fikri çocukça. Bazen merak ediyorsunuz: insanlar gerçekten bu saçmalığa inanıyor mu?

İlişkinizin arzularının gerçek olduğunu biliyorsunuz. Neden ilişki arzularının olduğunu bilmiyorsun. İlişki arzuları, sizin içinizde derinlikli mucizevi bir güçtür. Tüm hayvan yaşamlarında mucizevi bir güçtürler. Solucanların bile ilişki arzusu var.

Bilim bir organizmayı kolayca açıklayabilir. Bilim, insanlar dahil, hayvanların sindirim sistemini açıklayabilir. Bilim ayrıca kan dolaşımını, kalbi, karaciğeri ve beynin çoğunu açıklayabilir. Nöronlar nasıl kablolu? Serotonin veya dopamin gibi nörotransmiterlerin rolü nedir?

Bilim görelilik organlarının işlevini, anlayış ve çocuk doğum sürecini ve çocuktan yetişkine olan gelişimini açıklayabilir.

Ancak, bilim kesin olarak ilişki arzusunu açıklayamaz. Nerede bulunur? Hangi hücresel yapıda? Bu konuda gerçek bir bilgi yok.

Görecelik arzusu bir kaplamadır. Her yerde, ama aynı zamanda hiçbir yerde. Bulunamıyor. İzole edilemez. Sadece orada, hayalet gibi. Bir hayalet insan vücudu olarak görülebilir. Ama bedeni yok. Bir hayaletin içinden geçebilirsin. Hücrelerden oluşmamıştır. Hatta moleküllerden bile yapılmadı.

İlişki arzusu aynı boyutta. Açıkça orada, ancak fiziksel bir kütleye sahip değil.

İlişki arzusu başka bir metafizik varlık gibidir: bir ruh.

Aslında, ikisi aynı. İlişki arzularınız ruhunuzdur. İlişki arzuları evrensel ruhtur. İlişki arzuları, yaşamdaki ilahi ilkedir.

İlişki arzularına ibadet etmek mantıklıdır. İlişki arzularını en üst düzeyde tutmak mantıklıdır. İlişki arzularınızı beslemelisiniz. Bunları tongkat ali, butea superba ve mucuna pruriens gibi mucizevi bitkilerin preparatlarıyla besleyin.

Bu, Serge Kreutz ve tongkatali.org'un modern schamanism'i.PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20